Mostbet az

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Niektórzy mówią, że w czasach, gdy każdy ma w telefonie całkiem przyzwoity aparat, zdjęcia mogą robić wszyscy. I trochę prawdy w tym jest. Być może wcale jakość zdjęcia nie zależy od samego sprzętu, ale przede wszystkim od oka i kreatywności tego, kto za aparatem stoi. Tego właśnie możesz się szybko nauczyć. Z nami poznasz ustawienia manualne aparatu, by już nigdy więcej nie korzystać z „automatu”.

Kurs fotografii to propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby w twórczej atmosferze poznać podstawy robienia dobrych zdjęć. Niezależnie od tego, czy posiadasz mniej lub bardziej profesjonalny sprzęt fotograficzny i jak dużo zdjęć zrobiłeś pokażemy ci techniki znane tylko specjalistom. A wtedy zakochasz się w fotografii.

Zapraszamy na pobyt w „Ziołowym Dzbanku”  wraz z weekendowym kursem fotografii.

Ilość godzin kursu weekendowego fotografii: piątek – 2 godziny, sobota- 5 godzin, niedziela – 3 godziny.

Cennik kursu weekendowego fotografii: 270 zł

Minimum 4 osoby

Zapewniony jest profesjonalny sprzęt fotograficzny, instruktor (Akademia Sztuk Pięknych w Poznaniu na wydziale: Komunikacja Multimedialna, specjalność: Fotografia, Akademia Fotografii w Warszawie) profesjonalne oprogramowanie do obróbki zdjęć, laptopy, przenośne studio fotograficzne.

Zapraszamy na 1 dniowe kursy dla osób chcący zwiedzić nasz region Żuław, Warmii i Mazur robiąc piękne zdjęcia pod okiem profesjonalisty. Warianty kursów: „Fotograficznym szlakiem zabytków Warmii i Mazur”

Wariant:

  1. Szlakiem Oberlandu czyli znane i nieznane atrakcje Prus Północnych ( Zamek w Pasłęku, Pałac Kwitajny, Zamek w Morągu, Pochylnie Buczniec, Wioska tematyczna Aniołowo) Po powrocie do ‘Ziołowego Dzbanka” Omówienie poznanych i wykorzystanych w plenerze techniki fotograficznych  i analiza kadrów.

Czas kursu: 6 godzin,

Ilość min osób:4 ,

Cena: 80 zł / osoba.

Dzieci gratis.

  1. Szlakiem warmińskich atrakcji turystycznych  (Katedra we Fromborku, Zamek w Lidzbarku Warmińskim, Zamek w Reszlu, Święta Lipka, Zamek w Olsztynie) Po powrocie do ‘Ziołowego Dzbanka” Omówienie poznanych i wykorzystanych w plenerze techniki fotograficznych  i analiza kadrów.

Czas kursu: 8 godzin,

Ilość min osób:4 ,

Cena: 150 zł / osoba.

Dzieci gratis.

MASZ PYTANIA?

ZADZWOŃ

WYŚLIJ E-MAIL

WYŚLIJ ZAPYTANIE

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

Zagroda Edukacyjna „Ziołowy Dzbanek”

Sąpy 20

14-420 Młynary

Powiat elbląski

Woj. warmińsko-mazurskie

Na odwiedzających czekają Gospodarze,

aby podjąć ich staropolską gościnnością.

GALERIA